Zakładki:
. GANG PACZĄCYCH CZAROWNIC
. GANG SYNOWYCH
0. Moje szablony
1. Zawsze:)
2. Na dobry dzień
3. Deser
4. Koty i psy
5. Tematyczne
6. Inne

Drukuj!

forum o css

szablony

poniedziałek, 16 lipca 2007

Nowe szablony. Ku własnemu zdziwieniu wyrzucam z siebie emocje, jak kiedyś, produkując bohomazy. Dawno temu były to głównie węgle, szkice w ołówku, czasem pastele, albo pastele olejne. Teraz idę na skróty, produkuję szablony. Dodatkowo, łatwizna polega na tym, że często zapożyczam coś ze starych, albo cudzych:) Nie dopieszczam obecnych jak wcześniejszych, nie rozwodzę się nad każdą linijką, cieniem, kreseczką. Nie walczę z pewną manierą – dusznością, nadmiarem, topornością, brakiem lekkości. Trudno, takie widać mają być, to chce ze mnie wyjść. Wtedy prędzej się wywnętrzam.

Za dużo czegoś we mnie musi znaleźć ujście. Znów się utopiłam we własnych odczuciach, przejaskrawiłam, przypisałam. Wszystko dlatego, że za dużo chcę dać i sama się w tym gmatwam. Więcej kontroli droga Daruniu… Mniej emocji. Więcej kontroli. Więcej dystansu.

 

21:40, daria_nowak , szablony
Link Komentarze (34) »
niedziela, 17 czerwca 2007

Dla Sisi:) I jej Państwa, szablon angielski, bo czemu by nie, szablon odrobinę psychodeliczny, szablon kwietny, uczyniony na bazie zdjęcia mojej własnej roboty, w którym buntuje się wąska szpalta, więc ją zostawiam, jak jest:), co się będę denerwować. Przy okazji powstała nowa kategoria. Bo już chyba czas i pora:)

Aktualnie pracuję jeszcze nad szablonem dla jednej z „zakładkowiczek” i jeszcze jednym, który chciałabym wymyślić dla kogoś, tylko mało owego kogoś znam…a także nad pewnym szablonem, do którego nie mam serca nic, a nic:(


KOT

 

UK

 

ANIOŁ

 

 

CFIATEK

 

 

 

13:29, daria_nowak , szablony
Link Komentarze (29) »
wtorek, 08 maja 2007

Wreszcie… Wreszcie mogę w spokoju zasiąść do komputera. W spokoju zrobić krótką przebierzkę po blogach i może znów jakiś szablon popełnić? W dniu wczorajszym i w kawałku dzisiejszego wyprodukowałam takie małe co nie co dla Mago. Trzeba ludzi uszczęśliwiać, nawet, jeśli możliwości ma się tak ograniczone;). Ale ja nie o tym. Miałam Wam napisać, coś mądrego, ale nie dziś:) Dziś mogę jedynie stwierdzić, ze ładunek optymizmu, jaki mnie wypełnia trzeba koniecznie rozdzielić na kilka osób, bo inaczej to się źle skończy. Zatem – potrzebujący – macie niepowtarzalną szansę! Nadstawiam szyję nawet wampirom energetycznym! Bieżcie ile wlezie! Znów mam wrażenie, ze można być szczęśliwym, ot tak sobie, bez powodu, nawet jeśli to takie ulotne uczucie! I nawet, jeśli tak cholernie pada!

20:53, daria_nowak , szablony
Link Komentarze (27) »
czwartek, 12 kwietnia 2007

 Przyznano mi nagrodę:) Za to użeranie się z pewnym radosnym dokumentem. Puchnę z dumy jak pawica:).HA! Narobiłam się, ale zostałam doceniona! Miłe, miłe… Zwłaszcza, że zdążyłam jakoś upłynnić połowę pożyczki na meble, bo miałam zły humor i musiałam go jakoś poprawić:) Dodatkowo, dziś nabyłam sobie sukienkę na jutrzejsze pożegnanie i właśnie siedzę i ją rozpycham. Czy to moja wina, że to 40, a nie 42? No nie moja! A musiałam ją kupić, bo pasuje mi do czerwonych butów. Tych, których ostatnio  wcale nie kupiłam;) Dodatkowo napatoczyła mi się spódniczka. Czarna, z koronką ecru. Też musiałam i to też jest oczywiste. Jutro natomiast podbijam Arkadię – muszę w końcu odebrać narzuty na meble. Obiecuję solennie już nic nie kupować!

 

Jeszcze szablon dla L.Hussy zdążyłam popełnić:) A teraz spieszę się przeokropnie, bo dziś mamy małe spotkanie, a ja się jeszcze nie zaopatrzyłam w wino…Dobrze, że jedzenie zrobiłam wczoraj. Rolada z żółtego sera z nadzieniem pieczarkowym, sałatka gyros, twarożek z nowalijkami, a na ciepło będą niezwykle wykwintne parówki zapiekane z serem;))) No to ja już pójdę po to wino…:)

16:39, daria_nowak , szablony
Link Komentarze (23) »
wtorek, 27 marca 2007

Uprzejmie donoszę, ze znów popełniłam szablony. Tym razem tematyczne i na zamówienie:)

Teraz natomiast, konkretnie od wczorajszego wieczora, pracuję nad moim własnym, osobistym szablonem. Stąd niedobory czasowe:) na szperanie po blogach... Moze to trochę potrwać, ale powinno wyjść...hmmm... intrygująco... Zatem... Nie znacie dnia, ni gdodziny, gdy zmieni się tutaj wszytko... Ale coś czuję, że nie bedziecie mieć wątpliwości do kogo właśnie weszliście:)

Za cudne zdjecie oraz konsultacje - dziękuję:) Baaaardzo:)

22:41, daria_nowak , szablony
Link Komentarze (51) »
 
1 , 2